UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij
Ośrodek Leczenia Nerwic
i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach (umowa z NFZ)

 

 

group-2351896_640.png

Posłuchaj na naszym kanale YouTube podcastów o tym, czym jest pierwsza wizyta u psychiatry, psychologa, jak zaplanowac swoją psychoterapię, czym się różni konsultacja od sesji terapii, dlaczego korzystna jest psychoterapia grupowa.

 

 

 

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia dostępne jest kompleksowe leczenie zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

 

Warunkiem dopuszczającym do udziału w psychoterapii dla osób z zaburzeniami odżywiania jest waga powyżej BMI 16,5 oraz stan zdrowia nie zagrażający życiu.

 

Leczenie przebiega w Poradniach :

Poradnia Leczenia Nerwic

Poradnia Zdrowia Psychicznego 

Poradnia Psychologiczna

 

oraz Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic

 

 

  1. Lekarz w Poradni - specjalista psychiatra przeprowadza konsultacje medyczne, prowadzi farmakoterapię i wstępnie kwalifikuje do dostępnych form terapii . Do lekarza pacjent może zgłosić się bez skierowania. 
  2. Psycholog  w Poradni - konsultuje i diagnozuje określając cele terapeutyczne jak i kwalifikuje do poszczególnych form psychoterapii. W celu  dotarcia do psychologa konieczne jest posiadanie skierowania od lekarza (np. z POZ, innego), lub  lekarza z naszego ośrodka. 
  3. W Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic pacjent realizuje określone podczas procesu kwalifikacji do terapii - cele lecznicze.

 

 

 

Nowe myśli i spostrzeżenia wpływają na tworzenie nowych ścieżek w mózgu!  

 

 

 

 

 

0 32 238 34 70
Dąbrówka Silesia Sp. z o.o.
KRS 0000341094
44-122 Gliwice, ul. Asnyka 10