UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij
Ośrodek Leczenia Nerwic
i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach (umowa z NFZ)

 

link do przemocometru


Jest to narzędzie pomagające określić czy znajdujesz się w relacji przemocowej. Są też podane telefony. Można zadzwonić i uzyskać pomoc w pstawie doświadczanej przemocy. 

 


Stop przemocy wobec personelu medycznego i pracowniczek rejestracji. 

 

W zdecydowanej większości relacje między ośrodkiem , a naszymi pacjentami są dobre i przebiegają pozytywnie.

 

Jednak niestety obserwuje się nasiloną  falą agresji słownej i gróźb stosowanych przez niektórych pacjentów wobec personelu medycznego, zarówno w rozmowach telefonicznych jak i osobiście w ośrodku,dlatego  Zarząd spółki "Dąbrówka" sp.z o.o.decyduje i informuje, że :

 

1.rozmowy, w których stosowana jest agresja słowna (obrażanie, krzyk, grożby,wymuszanie, szantaż) będą bezwzględnie przerywane (telefoniczne), a osoba realizująca sytuację zagrożenia wobec personelu na terenie ośrodka będzie wypraszana z rejestracji i terenu ośrodka, a o każdej takiej sytuacji informowana jest dyrekcja ośrodka i Zarząd Spółki "Dąbrówka " z o.o. celem wdrożenia odpowiednich kroków ochraniającycn pracowników Ośrodka.

 

2. stosownie do skali sytuacji, będzie wzywana nasza firma ochroniarska lub/i policja,

 

3. w zależności od sytuacji skorzystamy z pomocy naszej kancelarii prawnej i będzie prowadzona odpowiednie postępowanie sądowe. 

 

4. żadna forma agresji słownej jak groźby, wymuszanie, szantaż emocjonalny, nie są u nas ( w ogóle nie powinny być) tolerowane, zachowania te są wykroczeniem prawnym i zgłoszone znajdują miejsce w postępowaniu sądowym .

 

 

 

 

0 32 238 34 70
Dąbrówka Silesia Sp. z o.o.
KRS 0000341094
44-122 Gliwice, ul. Asnyka 10