UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij
Ośrodek Leczenia Nerwic
i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach (umowa z NFZ)

 

 

Od 17.03.2020 z powodu ograniczeń związanych z epidemią,  Ośrodek  prowadzi  porady lekarskie i psychologiczne w formie zdalnej  (przez telefon, Skype, inne).

 

Wszelkie formy grupowe są zawieszone do odwołania.

 

Psychoterapie indywidualne toczą się również w formie zdalnej (rozmowa telefoniczna, Skype, inne środki komunikacji do indywidualnego uzgodnienia).

 

Oddział Dzienny Leczenia Nerwic prowadzący 3 miesięczną psychoterapię grupową, został zawieszony do odwołania, postaramy się jak tylko będzie to możliwe, przywrócić tę formę leczenia, do tego czasu pacjenci pozostają w kontakcie indywidualnym z terapeutami grupowymi w ramach Poradni.

 

Osoby będące w oczekiwaniu do  3 miesięcznej psychoterapii grupowej, których termin przyjęcia do grupy przydadł na czas epidemii, będą telefonicznie zapraszane do kontaktu indywidualnej w czasie oczekiwania na powrót działania grupy. Można oczywiście nie czekać na telefon z Ośrodka i umówić się w rejestracji na konsultacje podtrzymujące do terapeutów grupowych, tak, aby po zakończeniu epidemii wspólnie reaktywować nasze grupy terapeutyczne. 

 

 

Grupy tematyczne również zostały zawieszone, pacjenci zawieszonych grup pozostają w kontakcie indywidualnym z terapeutami.  

 

Rejestracja jest możliwa tylko przez telefon.

 

Jeśli telefon jest zajęty, prosimy o kontakt sms lub mailowy.

 

 Jak zawsze będzie zaproponowany pierwszy wolny termin do specjalisty. 

 

Nie należy zakładać, że forma zdalna oznacza natychmiastową konsultację czy wypisanie recepty. 

 

Osoby oczekujące na termin konsultacji, zostaną wczesniej  zapytane w rozmowie telefonicznej, przez osobę z rejestracji, czy wyrażają zgodę na formę zdalną kontaktu ze specjalistą.

 

 

 

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, iż pomimo przyzwyczajenia zarówno specjalistów jak i pacjentów do tradycyjnej formy spotkania osobistego,  spotkania zdalne również są pomocne. 

 

Zachęcamy do pokonania swojego oporu lub lęku i spróbowania takiej formy rozmowy. Oczywiście łatwiej jest kontynuować już nawiązaną współpracę, ale i pierwsze spotkania są jak najbardziej możliwe i owocne.

 

 

0 32 238 34 70
Dąbrówka Silesia Sp. z o.o.
KRS 0000341094
44-122 Gliwice, ul. Asnyka 10