UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij
Get Adobe Flash player
Ośrodek Psychoterapii „Dąbrówka” w Katowicach

PSYCHOTERAPIA GRUPOWA - GRUPA PSYCHODRAMATYCZNA (dla doroslych)

Soboty

 

OPIS GRUPY

Grupa adresowana jest do osób, które posiadają już własne doświadczenia w psychoterapii (indywidualnej lub grupowej) i może być kontynuacją lub uzupełnieniem dotychczasowej psychoterapii lub formą rozwoju osobistego.

Praca w grupie będzie prowadzona w oparciu o integrację metody psychodramy oraz podejścia psychodynamicznego, a także technik uwzględniających uczenie się i poznawanie siebie na podstawie doświadczenia w kontekście, nieświadomych dotąd, uwarunkowań emocji, myślenia, zachowania oraz procesów psychosomatycznych.

Sesje będą odbywać się 1x miesiąc (w soboty), w godzinach od 9.00 do 19.00 (z przerwą obiadową).

 

PROWADZĄCY: Mariola Rudel 

 tel 600995085, Michał Trojnar tel 609107191

 

KOSZT: 400zł/m-ąc

 

ZGŁOSZENIA: telefonicznie do psychoterapeutów prowadzących. Kwalifikacja do grupy poprzedzona będzie indywidualną konsultacją z jednym z terapeutów i będzie odbywać się w Gliwicach lub Katowicach

 

MIEJSCE

Ośrodek Psychoterapii „Dąbrówka” ul. Skłodowskiej – Curie 25 Katowice (wejście od ulicy Stalmacha). Poniżej coś o dramie i jej roli w rozwoju.. 

Poniżej film (Język angielski ale wiele widać z kontekstu) na temat podstaw psychodramy, widzimy protagonistę (główną osobę sceny, która będzie szukać rozumienia jakiegoś swojego problemu), osoby, która wybiera do pomocy, pozostała część grupy stanowi nieoceniającą widownię, która potem podzieli się spostrzeżeniami. Protagonista ustawia swoją scenę, wchodzi w roli ustawionych elementów, osób, przymierza, zmienia, doświadcza, obserwuje. Jest to pole do poznawania swoich "części " wewnętrznych i szukania prozumienia między nimi. Oczywiście na naszych zajęciach terapeuci nie będą tyle mówić, bo tu oglądamy szkolenie.

 

 

Poniżej film w języku polskim o tym czym może być psychodrama, wypowiadają się psychodramatyści.

0 32 238 34 70
Dąbrówka Silesia Sp. z o.o.
KRS 0000341094
44-122 Gliwice, ul. Asnyka 10